d64bf4da7c66acd3
EXMO affiliate program

нова українська школа   І хоча в Україні вже запрацювала навчальна реформа, що має назву «Нова українська школа», вона все ще лишає по собі безліч запитань щодо змісту, методів, основних напрямків діяльності та принципів існування. Розібратися разом в усіх цих питаннях пропонує освітній портал «Всеосвіта» за допомогою тематичного вебінару із можливістю обговорення окремих питань детальніше.

На основі досліджень ринку праці, встановлено, що найближчим часом в Україні прогнозується дефіцит фахівців, які здатні навчатися впродовж усього життя, володіти навичками критичного мислення, праці в команді та проектування найближчих перспектив. Все це має закладатися саме в школі. Сучасна українська школа до цього, на жаль, не готова.

Там все ще застарілі за своєю актуальністю знання подаються за допомогою застарілих дидактичних засобів. В той самий час, інформаційний потік збільшується з кожним роком. Несистематизовані знання з різних галузей не готують дитину до реалій життя. Учні втрачають мотивацію до навчання через перевантажені теорією підручники.

Не краще себе почуває і вчитель. Він інколи ще менше орієнтується в сучасних технологіях, пригнічений рівнем заробітної плати та невмотивований розвиватися професійно. Навчати дітей того, що сам не вмієш, не вийде.

Саме з метою докорінного реформування середньої освіти в напрямку гуманізації навчання, вироблення особистісно-орієнтовного підходу та практичного застосування знань, було розроблено Концептуальні засади школи нового зразка.

Ці та інші питання розглядаються в матеріалі вебінару, створеного методистами освітнього порталу. Він триває 1 год. 27 хвилин та передбачає обговорення зі спікером тих питань, що хвилюють найбільше.

Вебінар складається з 3 частин:

  • Державний стандарт початкової освіти (з роз’ясненням основних документів, мети та компетентностей учнів та визначенням завдань освітніх галузей);
  • Концепція розвитку педагогічної освіти (дійсний стан освіти та плани на майбутнє із зазначенням шляхів та способів їх досягнення);
  • Концептуальні засади «Нової української школи» (план, за яким планується реформувати всю освітню галузь та «результат» реформи – випускник Нової української школи).

Після перегляду всі учасники мають змогу зберегти відеопрезентацію на ПК, або її матеріали у текстовому форматі, та отримати сертифікат учасника. Для цього необхідно сплатити 49 гривень в один зі зручних способів, зазначених на сайті. Миттєва оплата відкриває доступ до сертифіката в електронному форматі.

Користувачі сайту також мають змогу виграти сертифікат учасника, залучаючись до роботи із розвитку порталу, друкуючи на сайті власні методичні розробки або залучаючи учнів до участі в дистанційних олімпіадах.

Всього на сайті порталу розміщено матеріали 14 вебінарів з різних тем, що хвилюють педагогів та батьків.

Крім онлайн-семінарів, «Всеосвіта» організовує та проводить дистанційні предметні олімпіади з 27 предметів для учнів початкової, середньої та старшої школи. Кожен учасник отримує нагородні документи про участь та пам’ятні подарунки. Найактивніші команди мають змогу виграти спеціальні призи від організатора та спонсора. Детальні умови проведення онлайн-олімпіад ви знайдете на офіційному сайті освітнього порталу.

партнерские программы

Оставить комментарий

Пользовательский поиск
Обмен электронных денег