d64bf4da7c66acd3
EXMO affiliate program

У шкільній формі дитина проводить більшу частину дня. До вибору такого одягу потрібно підходити ретельно та відповідально. Якість пошиття, склад матеріалу, крій й навіть колір можуть ускладнити навчальний процес маленького чоловіка.

Є безліч штучних тканин, які непрофесіоналові складно відрізнити від натуральних. Як наслідок, хлопчик скаржиться на «кусючу» тканину, що в формі жарко, вона притягує пил або б’є струмом. Невдалий крій або неправильно зроблені шви сковують рухи, тиснуть, створюють дискомфорт.

Все це відволікає від навчання, заважає зосередитися. Дитина стає дратівливою, швидше втомлюється. Таких неприємностей точно не трапиться, якщо купувати форму для хлопчика від відповідальних виробників в перевірених магазинах. Компанія West-Fashion компетентна в цьому питанні, що підтверджується відгуками постійних клієнтів.

Який розмір правильний

Найчастіше шкільний костюм купують «на виріст». Це не дивно: дитина росте швидко, а річ гарної якості не з дешевих. Але все ж не варто з цим переборщувати. Піджак мішком чи штани у зморшках – це незручно, некрасиво, й вимагає постійного підсмикування. Тим більше, що тканина може просто не витримати підвищених навантажень та «не дожити» до моменту, коли хлопчик доросте до запланованих розмірів. Потрібно враховувати, що надбавка в рості 6 см, це тільки плюс 2 см на довжину рук і 4 см – для ніг.

Тканина для форми

Гарна шкільна форма починається з тканини. Вона повинна бути:

  • комфортною в носінні;
  • міцною, зносостійкою;
  • щільною, стійкою до утворення «катишків»;
  • не вимогливою у догляді;
  • не сильно м’ятися;
  • стійко пофарбованою в нейтральні кольори.

А також зберігати форму в процесі носіння та привабливий зовнішній вигляд після численного прання. Синтетичних волокон в дитячому одязі повинно бути не більше 67%. Особливе місце займає віскоза. Вона створена штучним шляхом з натуральних волокон, та зберігає властивість гігроскопічності й дозволяє шкірі «дихати».

Костюм для хлопчика недорого

В асортименті інтернет-магазину West-Fashion є шкільні костюми різної цінової категорії. Вся шкільна форма для хлопчиків розроблена фахівцями-конструкторами одягу та зшита професійними швачками. Такий костюм в діловому стилі можна надягати не тільки до школи. З додаванням цікавого аксесуару (краватка, ошатна жилетка), він буде доречний в театрі, на дні народження, урочистому заході. Для зручності відвідувачів, кожна річ у каталозі має опис і супроводжується докладною розмірною сіткою.

Доставка діє по всій Україні.

партнерские программы

Оставить комментарий

Пользовательский поиск
Обмен электронных денег