d64bf4da7c66acd3
EXMO affiliate program

конструктор лего чима«Лего Чіма» — одне із найцікавіших і, мабуть, найяскравіших дітищ славнозвісного датського бренду «Lego». Серія вперше з’явилася у продажі у січні минулого року і за цей термін зуміла стати достойною зміною легендарних Лего Ніндзяго. Як і Ніндзяго, «Лего чіма» насичена цікавими персонажами, потужними бойовими машинами, а на її основі створено мультсеріал та відеогру під назвою «Legends of Chima».

У нашому матеріалі спробуємо коротко розібрати декілька важливих принципів «Lego Chima», які допоможуть вам зрозуміти основну її суть.

Так, як вже було зазначено, Чіма – чарівна країна, яка колись була тихим, спокійним краєм із неймовірними казковими істотами – Левами, Орлами, Вовками, Горилами, Воронами та Крокодилами. Власне, через жадність останніх у чарівному краї почалася страшна війна і, схоже, надовго посіяла хаос у світі Чіми.

«Яблуком розбрату» між жителями легендарної країни стало ключове поняття «Чі». Чі з початку створення країни є могутнім джерелом енергії, яке протікає у священних водах чарівної країни. Річка приносить енергію до Священної Криниці, де вона перетворюється у справжній кристали. Саме вони і потрібні мешканцям для підтримки життєвої енергії та роботи усіх транспортних засобів. Мешканці королівства можуть користуватися енергією Чі, навіть коли мова йде про використання зброї. Але не все так просто, як здається на перший погляд. Плем’я Крокодилів зажадало більше кристалів від Левів, що з давніх-давен охороняли Священну Криницю і порівну роздавали життєву енергію, тим самим розпочавши війну. Тому зараз усе королівство під загрозою занепаду та, навіть, знищення.

Відтак, чи повернеться Чіма до звичного ритму життя, чи закінчиться тут громадянська війна, і настане довгожданий мир чи, навпаки, буде зруйновано могутнє королівство – залежатиме від запеклих боїв благородних Левів та зажерливих Крокодилів та усіх інших союзників обох сторін. І, звісно, від тих, хто обрав для себе цю гру, тобто від Вас. Ця історія стала близькою багатьом дітям, які відчайдушно боряться між собою, приймаючи ту чи іншу сторону.

Так, із задоволення запрошуємо у «Лего Світ» - перший спеціалізований магазин конструкторів Лего у Львові. Тут також можна придбати славнозвісний конструктор «Лего Чіма», зокрема такі його набори як «Льодовий мамонт Мола», «Льодовий хижак Варді», «Бойове сховище Воріза», «Чі рейдер Разара», «Орел-боєць Акіла», «Мисливець-павук Спаратуса», «Вогняний перехоплювач Еріс» та багато інших серій.

 

партнерские программы

Оставить комментарий

Пользовательский поиск
Обмен электронных денег